Wydział Zamówień Publicznych uprzejmie informuje, że w celu ograniczenia zagrożenia rozpowszechniania się COVID-19 (koronowirusa), oferty oraz wszelkie dokumenty i oświadczenia przekazywane w formie papierowej dotyczące postępowań o udzielenie zamówienia publicznego należy składać wyłącznie w okienku podawczym.

Pracownik Punktu Obsługi Interesanta Urzędu Miasta w Zgorzelcu, każdą przyjętą ofertę oraz dokumenty i oświadczenia dotyczące prowadzonych postępowań opatrzy adnotacją określającą dokładny termin ich przyjęcia, tzn. datę kalendarzową oraz godzinę i minutę.

 

Urząd Miasta Zgorzelec od dnia 28 października 2020 r. realizuje postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości od 14 000 euro do 30 000 euro za pomocą platformy zakupowej, która jest elektronicznym narzędziem wsparcia dla prowadzonego procesu zakupowego. Za jej pośrednictwem ogłaszane i prowadzone są postępowania. Platforma dostępna jest pod adresem:

https://platformazakupowa.pl/pn/zgorzelec

Korzystanie z platformy zakupowej jest bezpłatne.

Platforma zakupowa Open Nexus to narzędzie do przejrzystej komunikacji z wykonawcami. Wykonawcy składają oferty bezpośrednio na stronach zapytań ofertowych oraz aukcji elektronicznych. Jeśli chcą Państwo zostać wykonawcą Urzędu Miasta Zgorzelec, zachęcamy do zapisania się do grup wykonawców. W tym celu należy odwiedzić zakładkę "Zostań wykonawcą", zaznaczyć kategorię oraz zostawić adres e-mail. Dzięki temu będziecie Państwo na bieżąco informowani o wystawianych przez nas postępowaniach zakupowych. W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00 pod nr tel. 22 101 02 02.

 

 

Powrót

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Menu - Zamówienia publiczne
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Łukasz Relich
Data publikacji:26.11.2018 10:39
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Edyta Kałuża
Data aktualizacji:10.11.2020 13:14